KLUB KARATE "RANDORI"

VIII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa.
Dnia 14 października 2018r., zawodnicy naszego Klubu dzielnie walczyli na  VII Ogólnopolskim Turnieju Uechi-Ryu Karate-Do Okinawa w Częstochowie.W konkurencji KUMITE zdobyliśmy aż 4 certyfikowane pasy mistrzowskie (złote medale), które trafiły do Nikodema Styczyńskiego, Karola Kopczyńskiego, Natalii Dudek oraz Adama Nowaka. Ponadto srebrne medale wywalczyła Agata Sobieraj oraz Fabian Janusiak. Brązowe krążki otrzymali: Nataniel Dobrakowski, Maksymilian Kowalik, Dominik Jabłecki, Marcin Jabłecki, oraz debiutujący Łukasz Kolasa. Szczególną uwagę należy zwrócić na świetne walki Marty Łysik oraz Nikodema Pawlika, którzy otarli się o podium zajmując 4-5 miejsca. Dodatkowo w klasyfikacji drużynowej uplasowaliśmy się na 5 miejscu.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników oraz osoby wspierające nasze zmagania. OSU!