KLUB KARATE "RANDORI"

 

 

Aż 11 reprezentantów Klubu Karate Randori z Radomska wystartowało w turnieju karate zorganizowanym w miejscowości Ujazd przez Klub Sportów Walki „KUMITE” Łódź i Akademię Sportów Walki „Fight and Win” Brzeziny. Turniej miał rangę ogólnopolską a wzięło w nim udział 18 klubów z całej Polski co przełożyło się na ponad 200 zawodników.

Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie a wspaniała organizacja turnieju przerosła oczekiwania wszystkich uczestników.

Zawodnicy ze wszystkich klubów przy wsparciu rodzin i dopingu publiczności rywalizowali w konkurencji kumite w wszystkich kategoriach wagowych. Najmłodszy zawodnik miał skończone 5 lat a najstarszy ponad 50!

Klub Karate Randori reprezentowali:

Amelia Wyczółkowska, Katarzyna Zamożna, Marta Łysik, Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Nikodem Styczyński, Karol Kopczyński, Jakub Bareła, Nikodem Pawlik, Aleksander Marczyk, Adam Nowak

Wszyscy zawodnicy w swoich kategoriach stoczyli wspaniałe i bardzo trudne walki.  Finalnie w konkurencjach podzielonych na kategorie wiekowe i wagowe zawodnicy KK Randori zdobyli:

  • ·         Marta Łysik – złoto
  • ·         Natalia Dudek – złoto
  • ·         Agata Sobieraj – złoto
  • ·         Nikodem Styczyński – złoto
  • ·         Jakub Bareła – złoto
  • ·         Adam Nowak – złoto
  • ·         Amelia Wyczółkowska – brąz

Sześć złotych medali i jeden brązowy świadczy o tym że Klub Karate Randori i ich Sensei Michał Błach nie tylko godnie reprezentuje miasto Radomsko ale też podąża świadomie jasno wytyczoną ścieżką. Sięgając wstecz do historii startów KK Randori to nie ma turnieju z którego nie przywieźlibyśmy chociaż jednego medalu.  Jest to niewątpliwe efekt profesjonalnego podejścia do treningów a rodzinna i wspaniała atmosfera panująca na treningach przyciąga coraz to nowych członków.

Wielkie podziękowania dla Klubu Sportów Walki „KUMITE” Łódź i Akademii Sportów Walki „Fight and Win” za zaproszenie i świetną organizacje turnieju.

OSU!!!