KLUB KARATE "RANDORI"

1 maja uczciliśmy dwa lata istnienia Klubu Karate Randori na pierwszym oficjalnym pikniku zorganizowanym dla wszystkich zawodników i ich rodzin..

Pogoda dopisała, atmosfera była wspaniała a miejsce rewelacyjne na tego typu spotkania. Oczywiście nie zabrakło ogniska, wspólnego pieczenia kiełbasek, chleba i ….”pianek”. 
Rodzice naszych zawodników przygotowali dodatkowo mnóstwo jedzenia w tym sporo ulubionych przez wszystkich słodkości ale również wiele ciekawych i bardzo dobrych sałatek. Pewnie nie sposób wszystkiego wymienić ale był pyszny jabłecznik, cudowne bułeczki i świetny drożdżowiec.

Oczywiście po tym wspaniałym jedzeniu oraz słodkościach nie mogło zabraknąć sporej dawki aktywności sportowej. I tak podzieleni na grupy odbywały się jednocześnie mecze piłki nożnej, mecze siatkówki, gra w badmintona oraz dla chętnych jako że gościliśmy w Stajni Gowarzów gospodarze zorganizowali jazdę konną.

Dzieci i dorośli aktywnie korzystali z możliwości przejażdżki konnej oraz z pozostałych dyscyplin sportowych. Jedną z atrakcji wieczoru był mecz piłki nożnej w którym wzięło udział większość „tatusiów”. Było śmiesznie, momentami komicznie ale na pewno zabawnie i przyjemnie.

Na koniec oczywiście podziękowania. W szczególności Marcinowi za pomoc i organizację pikniku a przede wszystkim wielkie podziękowania dla gospodarzy Stajni Gowarzów za udostępnienie miejsca, gościnę i moc atrakcji.
Podziękowania również dla rodziców oraz naszym zawodnikom za aktywne uczestnictwo w pikniku.

Bez Was nic by się nie udało. 

Przed nami kolejne treningi, turnieje i wiele wyzwań. Bądźcie z nami, ćwiczcie z Nami.

OSU!!!