KLUB KARATE "RANDORI"

Dnia 24 marca 2018r. w Józefowie wzięliśmy udział w XIX Turnieju o Puchar Burmistrza Józefowa. Do rywalizacji przystąpiło ok. 470 zawodników z 6 krajów (Polska, Łotwa, Austria, Niemcy, Rosja i Rumunia). Nasz Klub reprezentowali: Agata Sobieraj, Natalia Dudek, Jakub Broszkowski, Jakub Bareła, Maksymilian Bareła, Maksymilian Kowalik, Nikodem Pawlik, Nikodem Styczyński, Jakub Jarosz oraz Karol Kopczyński.

W konkurencji KUMITE dozwolone były techniki ręczne (seiken, hiji, tetsui) wykonywane na strefy chudan i gedan oraz wszystkie techniki nożne na wszystkie dozwolone do atakowania strefy ciała przeciwnika (także low kick, okrężne techniki nożne, wykonywane z obrotu ushiro-mawashi lub w wyskoku tobi-geri oraz tzw.”techniki przenoszone” i techniki nożne hiza-geri, mae-geri, yoko-geri i ushiro-geri na wszystkie strefy) 

Tym razem w konkurencji KUMITE medale zdobyli: 

Jakub Bareła - 2 miejsce

Jakub Jarosz - 3 miejsce

Ponadto, Natalia Dudek świetnymi występami w konkurencji KATA OPEN (bez podziału na wiek oraz stopnie) znalazła się w pierwszej ósemce najlepszych zawodniczek turnieju wykonując Geksai Sho oraz Tsuki No Kata.

Wyniki pozostałych zawodników:

Nikodem Pawlik - 1/8 finału w konkurencji kumite

Agata Sobieraj - 1/4 finału w konkurencji kumite

Natalia Dudek - 1/4 finału w konkurencji kumite

Karol Kopczyński - 1/4 finału w konkurencji kumite

Maksymilian Bareła - 1/8 finału w konkurencji kumite

Maksymilian Kowalik - 1/4 finału w konkurencji kumite

Nikodem Styczyński - 1/8 finału w konkurencji kumite

Jakub Broszkowski - 1/4 finału w konkurencji kumite

Wielkie Gratulacje dla wszystkich zawodników Naszego Klubu, Organizatora oraz uczestników Turnieju.    OSU!


 Galeria:

Natalia Dudek - KATA

Agata - kask niebieski   

Kuba Jarosz - kask niebieski

Nikodem Styczyński

Maksymilian Kowalik

Nikodem Pawlik, Maksymilian Bareła

Ekstra gość - Marysia

          

 Galeria zdjęć dzięki uprzejmości KSW BUSHI.