KLUB KARATE "RANDORI"

VI Międzynarodowy Turniej Tataria Cup Karate Kyokushin (WKB) – Nowa Sarzyna – 16.06.2018r.

Pomimo licznych starań, wciąż niedoceniana przez miasto Radomsko, reprezentacja naszego klubu po raz kolejny (11-ty w tym roku) wróciła z medalami. Tym razem, w konkurencji KUMITE Natalia Dudek wywalczyła złoty medal a Agata Sobieraj srebrny.

Dziewczyny, na co dzień ciężko trenując, skutecznie udowodniły poziom wyszkolenia. Turniej rozegrany był systemem pucharowym z walkami o trzecie miejsca. W konkurencji KUMITE dozwolone były wszystkie techniki nożne na wszystkie dozwolone do atakowania strefy ciała przeciwnika (także low kick, okrężne techniki nożne, wykonywane z obrotu kaiten geri, ushiro-mawashi lub w wyskoku tobi-geri oraz tzw.”techniki przenoszone” i techniki nożne hiza-geri, mae-geri, yoko-geri i ushiro-geri na wszystkie strefy).

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż nasze zawodniczki, podczas walk stojących na bardzo wysokim poziomie, zdobyły cenne punkty skutecznie stosując między innymi techniki kaiten geri oraz mae geri jodan.

Wielkie Gratulacje dla walecznych zawodników Naszego Klubu, Organizatora oraz uczestników Turnieju.    OSU!

Galeria: